Jak, proč a které osobní údaje zpracováváme

Kdo jsme

Vše o nás se dozvíte na stránce Kdo jsem – o škole a na stránce Kontakt.

Jak zpracováváme vaše osobní data?

Vaše osobní data, jako je vaše jméno, e-mailová adresa a telefonní číslo, zpracováváme pokud nám je sami dobrovolně poskytnete v rámci vyplnění kontaktního formuláře. Poskytnutá data nám slouží pouze pro účely komunikace v rámci oprávněného zájmu, tedy k tomu, abychom vás mohli kontaktovat a být s vámi v kontaktu v souvislosti s našimi službami.

Odvolání souhlasu

Svůj souhlas se zpracováním vašich osobních údajů můžete kdykoliv odvolat. Je to snadné stačí nám napsat, že si nepřejete, abychom vaše údaje měli a používali je (abychom vás již nekontaktovali a zapomněli na vás) a my tyto informace odstraníme.

Kontaktní formulář

Abychom vám mohli odpovědět, poskytujete nám odesláním kontaktní údaje. I to jsou osobní údaje a tak jejich odesláním souhlasíte s jejich zpracováním. Pokud ná tyto údaje nechcete poskytnout, nic formulářem neposílejte a kontaktujte nás třeba telefonicky na čísle +420 737 718 497.

Analytická data

Horo škola Chudeč

kontaktujte nás

Chcete zjistet více o kurzech, nebo se na cokoliv zeptat? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nebo nám zavolejte: